Zásady ochrany osobních údajů

Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení popř. IČO, DIČ apod.), která jsou součástí objednávky nebo nám byla sdělena během registrace nového zákazníka jsou považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití.

Údaje o zákaznících zásadně nebudou sdělovány třetím osobám kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, přepravci a pod.) a to pouze v nutném rozsahu.

V případě požadavku smazat váš účet nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře – vaše žádost bude neprodleně vyřízena!

Ochrana osobních údajů

Toto oznámení o ochraně osobních údajů zveřejňuje postupy pro ochranu osobních údajů (adresa webových stránek). Toto oznámení o ochraně osobních údajů se vztahuje pouze na informace shromážděné touto stránkou. Oznámí vám následující informace:

  1. Jaké osobní údaje jsou shromažďovány od vás prostřednictvím webových stránek, jak jsou používány a s kým mohou být sdíleny.
  2. Jaké možnosti máte k dispozici ohledně využití vašich dat.
  3. Bezpečnostní postupy zavedené k ochraně zneužití vašich informací.
  4. Jak můžete opravit jakékoli nepřesnosti informací.
  5. Sběr, použití a sdílení informací.

Jsme výhradní vlastníci informací shromážděných na těchto stránkách. Máme pouze přístup k informacím, které nám dobrovolně poskytnete prostřednictvím e-mailu nebo jiného přímého kontaktu. Tyto informace nebudeme prodávat ani pronajmout nikomu.

Vaše informace použijeme k tomu, abychom vám odpověděli na důvod, proč jste nás kontaktovali. Vaše údaje nebudeme sdílet s žádnou třetí stranou mimo naši organizaci, kromě případů, kdy je potřeba, abychom vyhověli vaší žádosti, např. odeslat objednávku.

Pokud nás výslovně  nepožádáte neodesílat, můžeme vás v budoucnu kontaktovat e-mailem, abychom vám sdělili o speciálních nabídkách, nových produktech nebo službách nebo o změnách těchto zásad ochrany osobních údajů.

Váš přístup k informacím a jejich kontrola

Můžete se kdykoli odhlásit od jakýchkoli budoucích kontaktů od nás. Můžete nás kdykoli kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy nebo telefonního čísla uvedeného na našich webových stránkách:

  • Podívejte se, jaké údaje máme o vás, pokud existují.
  • Změňte / opravte všechna data, která máme o vás.
  • Smažte data, která máme o vás.
  • Vyjádřete veškeré obavy, které máte ohledně používání vašich dat.

Bezpečnost

Přijímáme bezpečnostní opatření k ochraně vašich informací. Když zadáváte citlivé informace prostřednictvím webových stránek, vaše informace jsou chráněny jak online, tak i offline

Kdekoli shromažďujeme citlivé informace (například údaje o kreditní kartě), jsou tyto informace šifrovány a předány nám bezpečným způsobem. Tuto možnost můžete ověřit vyhledáním ikony zámku v adresním řádku a hledáním “https” na začátku adresy webové stránky.

Zatímco používáme šifrování k ochraně citlivých informací přenášených online, chráníme vaše informace i offline. Pouze Zaměstnanci, kteří potřebují informace k provádění určité zakázky (například fakturaci nebo službám zákazníkům), májí přístup k osobně identifikovatelným informacím. Počítače/ servery, ve kterých ukládáme osobní identifikační údaje, jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

Pokud máte pocit, že nedodržujeme tyto zásady ochrany osobních údajů, měli byste nás kontaktovat okamžitě telefonicky na +420 607 568 000 nebo e-mailem info@ceskalitina.cz.

Ochrana osobních údajů pro služby a aplikace vydané společnosti Google

Chceme, abyste věděli, jaké typy informací shromažďujeme, když naše služby používáte

Např: Google Analytics, Google Adwords, Google Search, Informace o vaší poloze, Goole maps

Více ZDE:

Google – Ochrana soukromí a smluvní podmínky